| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand faci un cd bootabil cu windows cu ajutorul lui nero, trebuie sa setezi cumva acele cache din tabul "Misc" de la "CD-ROM (Boot)"? Daca da cum?

8 răspunsuri:
| bOom a răspuns:

Consulta un specialist

| bOom a răspuns:

Consulta un specialist!

| mirella25 a răspuns:

Din cate stiu, nu trebuie sa setezi nimic decat sa-ti alegi fisierele de sistem de pe o discheta boot-abila sau fisiere de pornire in MS-DOShappy

| cosmon a răspuns:

Depinde la ce te referi, daca te referi la o imagine ISO luata de pe net nu trebuie sa faci nici-o setare doar il scrii ca o imagine ISO obisnuita si gata.
Daca vrei tu sa faci unul iti recomand nLite poti sa customizezi, sa adaugi update-uri, programe, Service Packuri si altele, asta doar pentru XP.

| whitehair a răspuns:

La obiect:nero express-copy entire disc. Punct.

| DexTer a răspuns:

Deci daca windowsu' e iso ...il bagi in daemon tools
si din nero dai "copy CD" si selectezi sa iti copie pe CD-ul tau de la imaginea montata in daemon tools big grin

| drg1994 a răspuns:

Nu cd bootabil il faci cu power iso te duci il descarci si dupa ce il instalezi te duci la open power iso acolo jos in bara unde se baga el si te duci sus acolo in fereastra unde scrie burn alegi imag cu ein si dai la viteza 8x si gata ai un cd bootabil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuir sa setezi nimic.