| CosminCConstantin a întrebat:

Auziti imi puteti zice lungimea in centimetri a tabletei lungime si latime Tableta ALLVIEW Speed City, Wi-Fi, 7", 8GB, Cortex A9 Dual Core 1. 5GHz, Android 4.1, negru va rog frumos in centimetri

Răspuns Câştigător
| ConstantinCyofu a răspuns:

Dimensiuni (W x D x H):122 x 192.5 x 9.7 mm, te descurci cu transformarile.

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

1 inch = 2.54 cm
7 inch = 17.78 cm

| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Cea si cea mai buna tableta din bugetul tau este aceasta: http://www.mediadot.ro/......ndroid-41/
De ce? Procesorul este unul foarte rapid, tactat la 1, 5GHz, Cortex A9. Are 1GB ram, arhisuficient orice vei face. Are o super placa grafica integrata pe care o sa te poti juca orice vrei tu. Cel mai mare avantaj de fapt, este ecranul, unul foarte bine construit, cu culori vii si frumoase.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de tableta.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, nu ezita sa ma cauti.

Nu in ultimu' rand, iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

Bafta si multa sanatate!