| anonim_4396 a întrebat:

Aveti antivirus instalat pe android sau nu aveti instalat ca mergeti pe "simtul realitatii"?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Nu ai nevoie de antivirus.
trebuie sa fim foarte pr0sti sa ne virusam pe android.
Virusii pe android intra dintr-o singura parte, instaland aplicatii.apk anonime sau p0rno.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut dar le-am dezinstalat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am Bitdefeneder cu licenta si implicit posibilitatea de cautare a telefonului, blocarea sau stergerea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 360 Security! E foarte bun. Ca sa iti pui parila cu selfie introdus (sa faca poza celui ce iti umbla in telefon ) iti sugerez CM Locker...