| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee de ce imi apare asa cand dau pe full screen pe youtube in google chrome? Vreau sa rezolv asta si nu stiu cum!
Nu imi apare tot video-ul si nici nu pot sa selectez cu mouse-ul ceva,de exemplu sunteul, sa derulez, etc.
Aveti aici poza sa vedeti despre ce e vorba!
http://www.fileshare.ro/e29891358

8 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Eset Smart Security 6 nu ma lasa sa vad poza. Spune virus.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru taken):

Nu e nici un virus ma.Antivirusul tau e de ****.

| taken a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Ti-am spus doar ca nu pot vedea poza, ce ai sarit asa in sus?

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Pai zici ca e virus...ce virus sa aiba o amarata de poza facuta cu print screen?

| taken a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Eu am spus ca nu ma lasa antivirusul.Nu am spus ca este virus, asa vede Eset Smart Security 6.Asa vede el, nu ma lasa sa descarc nimic de pe fileshare.ro.
Totusi sunt si lucruri necurate pe acolo.De exemplu poze jpeg.exe.
http://www.youtube.com/watch?v=pi8M4ST8Glw

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru taken):

LOL...Faci video-ul ala pentru o tampenie... oricum o sa sterg intrebarea ca nu o sa mai raspunda nimeni deoarece ai zis ca e virus.winking

| taken a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Cate poze.exe ai vazut?

| taken a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Daca problema apare doar cand folosesti browser-ul Google Chrome, click dreapta in dreapta sus unde sunt cele 3 linii orizontale, click pe ''despre Google Chrome'' pentru a-l actualiza.
Daca tot ai problema poti dezinstala si apoi instala din nou Google Chrome.