| anonim_4396 a întrebat:

Aveti vreo idee de ce nu pot vedea profilul unei persoane pe facebook? Nu o aveam la prieteni inainte, si apare "Sorry this page isn; t available.The link you followed may be broken, or the page may have been removed." Daca intru pe alt profil pot sa vad persoana, dar de pe al meu nu

6 răspunsuri:
| MoxiMonny a răspuns:

Ți-a dat block... sad
Fundă?

| Lexyyyyy a răspuns:

Trebuie sa iti faci alt facebook! sau sa introduci codul care t-i l-au trimis cand ti-i facut facebook-ul!happy

| Chamberlin a răspuns:

-Semnalul de internet slab;
-Ai accesat o pagina cu adresa gresita;
-Ti-a dat block;
-Si-a sters contul de facebook;
-Si-a modificat adresa de facebook;
-funda?

| Cristina304 a răspuns:

Te-a blocat/ignorat

| raluca501 a răspuns:

Ti-a dat block sau si-a sters contul de facebook

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor, eu ii dadusem block mai demult si nu imi aduceam aminte ahahaha ...mda laughing