| LasleaIoan1972 a întrebat:

Ax 1500 router de la rds dar nu mai are optiunea de update firmware este customizat de rds. Stie cineva cum fac update la un alt firmware ceva aplicatie?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu ai cum, ca de aia e de la ei. Ei le testeaza, gasesc o configuratie cit mai stabila, si aia iti dau. Nu se apuca dupa sa stea sa rezolve problemele care mai apar dupa nspe update-uri. De aia de multe ori nici din optiunile de admin disponibile altfel nu prea ai acces la nimic...

| UserRo10 a răspuns:

Nu poti. Nici port forwordin nu poti face. Singurul lucru posibil este o actualizare de la distanta initializata de Digi, daca exista