| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum vezi chiar din videoclipul postat de tine, este o masina folosita in filmul james Bond.
Astea sunt machete sau masinute purtate pe trailere care sunt folosite in filme la efecte speciale.
Unele zboara, altele se transforma in roboti, dar toate sunt machete speciale pentru filme, care nu exista in viata reala.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Probabil e masina folosita pentru platourile de filmare. Ma indoiesc ca exista asa ceva in viata reala.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista! Este un prototip de masina doar pentru film, automatizata cu telecomanda, ca masinutele de jucarie.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Suntsaracnuambani):

Noapte bun tie! ca eu la ora 9 dimineata nu ma mai culc!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca a fost filmata tu ce zici?

Răspuns utilizator avertizat