| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Bose sau jbl (boxe pentru masina)

6 răspunsuri:
| duckermlocker a răspuns:

Bose,CLAR,calitate maxima!

| xByte a răspuns:

Bose, sunetul este mult mai clar decat la jbl + bass mai bun; si poti sa le configurezi in surround daca te chinui putin

| Th3B3st4you a răspuns:

Buna... daca faceai diferenta dintre Bose sau Harman-Kardon? fiind cam cele mai bune era mai bine dar eu le am pe amandoua pe masini diferite si am auzit tot felul de discutii de la unii dealeri la altii: cei de la mercedes spun ca-i mai tare harman kardon(si cei de la bmw la fel); cei de la mazda spun ca bose ii mai tare...
acum: am harman-kardon pentru mercedes, 12 incinte acustice... se aude bine dar nu are forta... reglajul numai pe inalte si bass.
am bose premium pe mazda si dau discoteca daca deschid portbagajul si portierele, nu distorsioneaza dat la maxim, reglajul pe bass si inalte, doua boxe mari in portiera dau un bass foarte puternic...un fel de subwoofere mai mici...(total 9 incinte acustice) dar poate te intereseaza si alte modele de Boxe auto, subwoofere si amplificatoare poti vede preturi aici https://www.goo.gl/lcrRHS

| Emanuel_Cocut_1999 explică (pentru Th3B3st4you):

Pun passat b5 ce boxe și ce cd player ai recomanda?

| Th3B3st4you a răspuns (pentru Emanuel_Cocut_1999):

Pentru ce buget te-ar interesa?

| Emanuel_Cocut_1999 explică (pentru Th3B3st4you):

Nu am un buget anume. Nu caut ceva chiar de prima clasa. Sa fie ceva bunisor.lasa-mi niște link uri cu articole dacă te pricepi.