| Shadow113 a întrebat:

Bun. Sunt youtuber si can ma uit la lista cu videoclipurile mele vreau sa îmi arate o anumită secvență din video. Exemplu youtuberul Jumbo el cum are? Ps : Sau datimi un program de editat pe android inafara de videoshow sau vivavideo. Imi puteti da mai multe pentru O fundița!

1 răspuns:
| Răducu_Cristina_1990 a răspuns:

Ok uite câteva programe de editat pentru Android: FilmoraGo, PowerDirector, KineMaster-Pro, VideoPad Video Editor Free (Ți-as fi spus mai multe programe de editat pentru Android, dar atâtea stiu!) Cp