| oklahoma a întrebat:

ajutati-ma si pe mine, am un router tenda si vreau sa-l conectez la calculator problema e ca il instalez si la urma "gateway" imi apare 0.0.0.0 si nu-mi merge netu. am internet de la romtelecom, touteru a mai fost instalat si a fost luat curentu si s-a dezinstalat dar pana acum tot eu l-am instalat, imi poate spune cineva cum sa -l instalez?hee hee

1 răspuns:
| singuraticul21 a răspuns:

S.bogdan26@yahoo.com o sa iti explic ce are e ff usor cautama