| anonim_4396 a întrebat:

am cumparat un iPod nano 1st generation de la un necunoscator, am dat 50 de lei pe el :)), am vazut faza cu schimbatul iPod-ului, il trimit pe asta si cei de la Apple imi dau in schimb un iPod nano 7th generation din cauza ca prima generatie are potentiale probleme cu bateria adica poate exploda in orice moment mai ales daca este inaintat in varsta si asta-i din 2005, nici nu-i vechi... ma gandesc, daca-l tin pe asta fara sa-l folosesc inca vreo 2-3 poate 5 ani, cu cat il voi putea vinde? Oare sa-l trimit si sa ma fac cu un 7G sau sa-l pastrez pe asta si sa-l vand mai tarziu? http://www.apple.com/support/ipodnano_replacement/

1 răspuns:
| MasterOfDark2017 a răspuns:

Fara chitanta si factura care sa ateste ca tu esti cumparatorul legal nu ai nici o sansa