| Ioanna_Elena_1995 a întrebat:

Am inceput sa fac un proiect in WPS Presentation si vreau sa pun si un videoclip. Am decupat ce imi trebuia din videoclip, dar nu merge ( cand am sunet nu am imagine, cand am imagine nu am sunet). Daca pun originalul ( cel nedecupat) merge perfect. Originalul e in avi si le-am convertit si pe cele taiate tot in avi, dar degeaba.
Ce sa mai fac?

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Vezi cu ce codec-uri video/audio este facut originalul si foloseste aceleasi codec-uri video/audio si pentru decupaje.