| SCG8 a întrebat:

Buna vreau si eu sa bag un videoclip facut in Movie Maker si cand il incarc imi spune ca este tip proiect si nu mi-l acepta si imi zice sa urmez niste pasi ii urmez da degeaba ca tot nu merge...ce credeti ca trebuie sa fac? Voi cum procedati? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Te duci pe:
File-Save Movie file-My computer (alegi numele si unde salvezi)-next, te duci pe "show more choises) - other settings-si alegi "high video quality"

1 răspuns:
| ReusxD a răspuns:

Pune extensia numelui la fiţier
ex (filmare2013.avi) şi sigur mergewinking