| ubox7007 a întrebat:

am nevoie de un microfon lavaliera de calitate, nu exagerata, dar sa fie bun si sa se auda bine, de asemenea sa aiba garantie, un buget fix nu am, dar ma gandesc sa fie maxim 200 +- 50 lei, dar idealul ar fi sa fie 100 sau mai ieftin, am nevoie pentru un canal de youtube, dar si pentru conferinte pe skype, doresc lavaliera pentru ca misc, nu stau intr-un loc cand filmez pentru youtube, nu am inceput inca, totusi.

1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Http://trioda.ro/....../index.php

Eu am fost multumita de produs, mai ales in raport cu pretul. Iar de firma n-am cuvinte, exceptionali au fost!