| cflori a întrebat:

Am o camera web Microsoft LifeCam Cinema, vreau s-o instalez insa fara CD.Am CD, insa laptopul pe care vreau sa-o instalez nu-mi citeste niciun fel de cd.Am cautat driver insa tot ce gasesc imi da eroare, inclusiv site-ul Microsoft ..cum pot rezolva?
Precizez ca am Windows XP.

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/hardware/ro-ro/p/lifecam-cinema#support alegi de acolo "windows xp sp2 pe 32 de biti sau o versiune ulterioara..." Daca nu te descrci, id mess sprintaroiuflorin

| ZendyTeam a răspuns:

Iti spun si eu la fel ca si colegul @florin1979 daca nu te descurci dai add la id zendyteam si te ajut cu mare placere.

Stima Zendy.