| dandanielflorin a întrebat:

Buna am o intrebare e buna placa asta de baza ca vreau sa o cumpar http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/asrock/d1800m/ mergi windows 7 si jocuri ceva ma noi daca iau si o placa video de 4 gb?

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

E o porcarie...

" jocuri ceva ma noi daca iau si o placa video de 4 gb"
Degeaba are 4gb memorie video daca procesorul grafic e foarte slab, de exemplu toate seriile GT de la nVIDIA.

| sltlp a răspuns:

Merge cu windows 7 probabil dar degeaba iei tu ce placa video vrei, ca procesorul ala e suuuper slab.