| nickcnuttela a întrebat:

Am o pereche de caști si mi s-au rupt firele de la casca stanga. Am încercat sa le găsesc locul firelor dar nu se aude nimic. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| AlexandraColar a răspuns:

Du-le la reparat!

| Streltov_Gheorghe_2001 a răspuns:

Cumpara altele nu merita sa aciti pentru reparatia lor oricum este destul de greu de unit acle cabluri, la unele casti este chiar imposibil.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu cumpara altele. Daca le duci la reparat ori te trimit acasa cu ele fara sa le faca nimic (e treaba grea, nu merita si in general numai cocalarii ce mai vin cu ele la reparat - vorbesc de cele care costa sub 100-200 de lei), ori ti le vor lua sa le repare (zic ei) si cand vii dupa ele iti cer bani cand nu le-au facut nimic (cam asta merita cei care vin cu casti de 10 lei la reparat laughing )