| mariusradu a întrebat:

Buna am o problema mi-am pus android 2.3.3 pe samsung galaxy mini si nu imi mai merge pachetul de date, inainte aveam 2.2.1 si imi mergea ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| FiddleStick a răspuns:

Pai.da cam asta e problema, nu trebuia sa ii scimbi androidul asa de repede.Si in orice caz se poate repara destul de simplu.Te duci cu garantia si factura de unde l-ai luat(Cosmote, Vodafone, Orange) si le spui ca s-a stricat sistemul de operare si ei il vor trimite la reparat si o sa iti vina inapoi cam in 1-2 saptamani. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita happy