| FDI95 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si aveam pe el Android 2.3.3
Am instalat GTA 3 si mergea perfect.Azi am facut update la android si am android 4.0.4, dar nu ai imi merge GTA deloc...trebuie sa fac ceva?
Dau funda!

2 răspunsuri:
| TwiXXXie a răspuns:

Da, incearca sa iei din nou gta 3 poate o sa-si dea seama ca ai upgradat versiunea si o sa-ti dea versiunea upgradata ori asteapta pana scot cei de la Rockstar update pentru android 4.0.4 la gta 3 happy

| D0WN3D a răspuns:

Simplu downloadeaza GTA # pentru andoid 4.0.4 daca exista sau daca nu faci downgrade la android si il faci 2.3.3 inapoi