| dakrismak a întrebat:

am o tableta si vreau sa stiu de unde pot sa descarc fifa 12 pentru android 4.0.3?

6 răspunsuri:
| SimaRobertLucian96 a răspuns:

Dupa android market.

| Ykuzo a răspuns:

Te duci în meniul tabletei, cauţi şi accesezi Google Play, apoi cauţi aplicaţia/jocul dorit(ă).
Acestea se pot căuta şi online dar merg descărcate doar pe un sistem de operare Android.

| dakrismak explică (pentru Ykuzo):

Spune-mi de unde. ca am tableta android 4.0.3 tongue

| Ykuzo a răspuns (pentru dakrismak):

Https://play.google.com/store Valabil pentru pc, dar cum am mai zis, nu merge descărcate fişiere decât pe sistem de operare Android.
Partea pe tabletă ţi-am explicat-o deja. Intrii în meniul principal al tabletei, cauţi Google Play (Iconiţa, aplicaţia) şi o porneşti iar apoi dai căutare (lupă) şi introduci numele aplicaţiei sau poţi căuta alte aplicaţii / jocuri din meniurile care apar acolo.

| dakrismak explică (pentru Ykuzo):

Waaa serios?

| LionelMessi10 a răspuns:

Pai,intri pe App Store si cauti Fifa 12.Ar trebui sa se cheme Fifa 12 by EA SPORTS.