| anonim_4396 a întrebat:

Am primit pe mail de la sex368 in care spunea ca am primit o invitatie de la un prieten din lista de mess. Nu am intrat pe acest site niciodata si nu stiu de ce s-a trimis pe mail-ul meu. Inseamna ca am cont pe acest site cu mail-ul meu sau poate sa trimita si fara sa am cont?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Alte răspunsuri
| Rares24 a răspuns:

Si eu am primit ieri! Probabil e un virus! Nu accesa casuta "ACCEPTA" E sigur Virus! :* Good Luck!

Alte răspunsuri
| Codricel_Florin_Ionut_1995 a răspuns:

Iti explic eu, nu e virus e o chestie pe acel site care daca eu te am in lista mea de mess imi zice sa dau invitatii la prietenii din lista mea. Si cum pe tine te avea il lista de mess, ai primit un mail.

| Laczko_Zoltan_1957 a răspuns:

Am primit eu 4 emailuri si am raspuns la toate. Sincer e scump dar am incercat. Am cheltuit in jur de 200 euro poate mai mult si nu m-am ales cu nimic. M-am invatat minte. Nu vreau sa mai aud de acest site. Sper sa nu cheltuiti banii aiurea si sa ramaneti cu pofta-n cui. Va salut.

| smena a răspuns:

Salut,

Faptul ca ai primit o invitatie nu inseamna ca ai cont. Cineva din prietenii tai poate a intrat pe acel site si a ales sa trimita invitati catre toata lista de mess. Uneori pe astfel de siteuri, invitatiile se trimit fara ca cel care a vizitat sau are cont pe site sa stie.

Mai exista si posibilitatea ca tu sa fi ajuns acolo la un momentat dat sau ca adresa ta e luata de pe net si astfel sa primesti acel mail. Nu da pe nimic, nu fa nimic. Arunca mesajul cel mai indicat.