| IzzixD a întrebat:

Pe sweet flirt am incercat sa fac PA invitand prieteni si am creat o adresa de e-mail apoi am trimis invitatie pe ea,am deschis linkul si am facut un cont. Apoi am trecut de episodul 1, cum se specifica, si cand am intrat pe contul meu nu am primit nimic.
Am gresit ceva?
Funda si voturi!

3 răspunsuri:
| BlackChocolate1 a răspuns:

Da,scrie acolo jos ca:
"■Câştigurile sunt limitate la o adresă IP. Inutil deci să creaţi conturi duble."

| IzzixD explică (pentru BlackChocolate1):

Pai nu am folosit adresa mea, am facut eu alta.

| Annyya a răspuns (pentru IzzixD):

E acelasi IP (adica e acelasi coputer/laptop), chiar daca e alt e-mail. happy