| Vieriu_Dănuț_1998 a întrebat:

Buna! Am primit un video foarte important pe whats up si nu am apucat sa-l vad sau sa deschid conversatia iar din greseala am sters conversatia! Exista vreo modalitate sa recuperez acel video, daca cel care mi l-a trimis nu-l mai are?! Asta s-a intamplat recent! Daca da, care? Rog seriozitatem dau fundă!

2 răspunsuri:
| Psksjns a răspuns:

Poate s-a salvat in galerie daca nu asta e treci peste? data viitoare nu mai ștergi conversațiile laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il rogi sa ti l mai trimita odata, îi spui ca din greseala l ai sters si nu ai cum sa il recuperezi.