| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am si eu o întrebare, as vrea sa-mi iau un nou telefon, dar nu stiu daca sa mai iau Android sau IOS, as vrea un telefon sa nu se blocheze, pentru poze, retele sociale si Youtube.

5 răspunsuri:
| Lorena1787 a răspuns:

Daca nu vrei sa se blocheze poti sa iti iei un IOS, nu o sa regreti.

| Neyter a răspuns:

Daca doar pentru astea vrei sa-l folosesti ti-as sugera un iphon deoarece este bun pentru astea, dar samsungul are baterie mai mare si e mai rezistent, si merge mai bind, depinde de care iti iei

| codrin32 a răspuns:

Pai daca ai destui bani poti achizitiona un telefon cu IOS dar daca ai un buget redus un Samsung Galaxy S6 sau S7 este perfect.

| FaraNumePls a răspuns:

Încearcă Huawei P9 -P10

| crackster a răspuns:

Salut. Asta mi separe cel mai decent telefon in price-range-ul lui:
http://goo.gl/r8k3S4
Si este foate posibil sa-l prinzi la o oferta foarte buna de black friday;)