| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU.As vrea sa-mi iau alt telefon laughing.Ce telefon imi recomandati care sa aiba camera de maxim 4-5mp,camera pe fata laughing big grin nu conteaza de cat,Android, si sa mearga bine, sa nu se blocheze si sa fie ieftin maxim 500 lei chiar daca stiu ca nu prea se poate.
Fundaaa

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Buna. Recomand Samsung galaxy Fresh : http://www.emag.ro/......DKSLJBBBM/ Nu are el camera de 5mp, dar ai un ecran destul de acceptabil incat sa-ti scoata pozele foarte clare in 3mp. De blocat nu ti se va intampla, eu personal detin un telefon asemanator ca si performante, si nu am probleme cu el.

| AnimatedSignature a răspuns:

Nu-ti lua cacaturi de la Samsung, scumpe si nu merita.
Ia-ti Vodafone Smart 4, 470 lei, are 5 MP prima camera si secundara 0, 3, Android 4.4.2 si Dual Core, merg mai toate jocurile.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

De fapt, se poate sa gasesti un telefon conform cerintelor tale, uite aici
http://bit.ly/1wlxA0E (link generat de conversion marketing)

| Satann666 a răspuns:

Samsung galaxy mini

| Anonymous552 a răspuns (pentru Satann666):

De care? Si cat ar costa? happy

| Satann666 a răspuns (pentru Anonymous552):

Costa 400 de lei dar e mic

| AlphaPower a răspuns:

Eu ti-as propune un Samsung Galaxy S3 Mini, de la Altex.Are un pret foarte convenabil.Doar 699,90 lei.E foarte util si usor de folosit si are si Android.