| asul1337 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, stie cineva o aplicatie sau un site in care pot sa vad toate informatiile despre un telefon (Iphone) cum ar fi mesaje, apeluri si asa mai departe. Adica un fel de partajare a mesajelor si apelurilor care vin de pe acel telefon, pe site, folosind icloud ul de pe acel telefon bineinteles.

Răspuns Câştigător
| Tuderlus a răspuns:

Pai nu se poate face acest lucru se numeste infractiune in afara de site-ul official icloud nu poti face alt cumva.