| Dana a întrebat:

Am si eu o problema.Am filmat ceva cu telefonul mobil si am tinut telefonul "in picioare" si cand am pus filmarea pe PC am vazut ca e intr-o parte.Cum pot intoarce filmarea? E important...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexandrughita a răspuns:

Daca ai bagat-o deja in calculator, o deschizi cu vlc media player, apoi ai sus ai setariile. Acolo vei gasi o functie sa il intorci la 90, 180 sau 270 de grade. Si gata. Dar va trebui sa faci asta de cate ori vei rula acel videoclip. Succes

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dana explică (pentru Alexandrughita):

Mersiiiwinking