| Loreeeena03 a întrebat:

Am si eu o problema. Deci, am cont de ask.fm si de obicei ma conectam prin facebook, iar din greseala am dat inregistrate prin fb si am facut alt cont si nu ma mai pot conecta pe ala vechi.Contul nou care l-am facut din greseala am dat 'nu te mai conecta prin fb' si dupa l-am dezactivat, iar acuma nu pot sa ma conectez pe ala vechi prin fb.Ce sa fac? Cum pot sa ajung la cel vechi?

2 răspunsuri:
| neica a răspuns:

Daca iti apare mesajul,, this account is deactivated,, ar trebui sa mai fie un buton acolo cu ''reactivate'', asta daca nu au trecut 30 de zile de cand ai dezactivat.

| Loreeeena03 explică (pentru neica):

Eu nu reusesc sa intru pe contul vechi, nu e dezactivat, doare ca nu stiu cum sa intru pe el, prin fb nu pot