| Img2313 a întrebat:

Am si eu o problema. Laptopul meu se deconectează aproape tot timpul de la rețeaua wireless si se conectează dupa vreun minut din nou. Pe telefon merge foarte bine internetul si pe PC la fel. Tin sa mentionez ca daca ma conectez la alta rețea nu se intampla lucrul asta. Ce pot sa fac sa nu se mai deconecteze atat de des?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă-mă să ghicesc: e cumva Lonovo?

| Img2313 explică (pentru sierra1):

Da, Lenovo e.

| sierra1 a răspuns (pentru Img2313):

Caută aici ce ti se potrivește, instalează-l (la mine făcea figuri de 5-10 ori pe zi, acum odată la 2-3 zile. Nu e perfect dar e un progres)

https://support.lenovo.com/ro/en/downloads/ds104538

| Img2313 explică (pentru sierra1):

Multumesc frumos! O sa incerc!