| Ana112233eeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Am si eu un telefon Bluboo Maya. Il am cam de vreo 2-3 luni. De vreo doua saptamani mi se misca fff greu si se instaleaza aplicatii singure (ex.AliExpress, eJobs). Aveti idee din ce cauza se intampla asta? Cum as putea rezolva aceasta problema? Dau funda

2 răspunsuri:
| xGamerZ212 a răspuns:

Ori a prins un virus, ori e prea bun telefonul. Oricum softul e dus, si reparatia e in jur de 50 lei.

| Amaliaaa28 a răspuns:

Buna! Da-i o resetare. in rest nu ai ce sa faci prea multe. am vrut sa imi achizitionez si eu acelasi telefon, dar in urma unor rewie-uri de pe eMAG. m-am razgandit! Daca te vei uita acolo, vei vedea ca toata lumea aproape, se plange ca in intervalul asta de luni, telefonul usor usor cedeaza. Deci mai bine strangi bani si iti iei un tlf mai bun decat sa bagi dupa bani in reparatia lui.