| maidatendragosteamea a întrebat:

As dori sa intru pe fosta mea adresa de email (yahoo), doar ca i- am uitat parola si nici raspunsurile de la intrebari nu le mai stiu. Cum l- as putea recupera?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ceea ce spui tu se aplica numai daca adresa de mail are atasata numarul de telefon la care soliciti codul de securitate. In alte conditii, e aproape imposibil de recuperat.

1 răspuns:
| Ananasec a răspuns:

Nu mai stiu sigur, dar si eu am patit la fel, trebuie sa apesi undeva unde iti cere numarul de telefon dupa care iti trimite un mesaj cu un cod si dupa vei reusii sa recuperezi email-ul