| ad12 a întrebat:

Buna, as vrea sa stiu cum poti scoate o persoana de la hide chat pe messenger fara sa trebuiasca sa iti trimita persoana aia mesaj si fara sa trebuiasca sa ii trimit eu.

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Intri de pe Safari / Chrome pe Facebook, dai "varianta desktop" ca sa poți accesa mesageria din site fără sa te redirecționeze la aplicația din tel. Apoi dai pe mesaje arhivate (in josul listei de conversații) și dai pe ea. Dai de un buton din dreapta ca un pătrat cu Săgeata și selectezi Dezarhivare.

Sau de pe un laptop/pc pe Facebook > mesaje > mesaje arhivate > opțiuni > dezarhivare.

Baftă!?