| Alexia0192 a întrebat:

Astazi ma jucam un joc si dintr-o data am auzit de 3 ori o voce in engleza pe fundal. Jocul nu este cu voci asa ca nu stiu de ce am auzit asa ceva.
Stie cineva ce este?

4 răspunsuri:
| FPSFan a răspuns:

In primul rand, ce joc e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa te astepti la un raspuns la intrebarea asta sub forma ei curenta.

| DoctorWh0 a răspuns:

Easter egg?

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu stiu de tine dar eu acum 1 an -2 ma jucam Mc si dintr-o data aud niste voci...m-am speriat putin, stau sa analizez si am vazut ca cineva a trimis mesaje TTS pe discord laughing Poate asta s-a intamplat si la tine