| anna_5616 a întrebat:

care sunt jocurile voastre preferate si care sunt acestea? happy funda

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna, prima data invata romana! happy cum vine aia: " care sunt jocurile voastre preferate si care sunt acestea? '' sa nu crezi ca eu stau sa te corectez, dar iti spun ca sa nu mai gresesti. Trebuia sa zici: '' Care sunt jocurile voastre preferate '' happy
acum raspunsul:
am o groaza Sims; surf's up etc.
daca vrei vreun joc trimite-mi id de mess si ti-l descarc eu!
succes

10 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Am jucat multe
WOW
Assassin`s Creed 2
Splinter Cell
Metin
Counter Strike
Down of War [Dark craussade]

Jocurile care le joc acum
Triburile [Online]
Cs [Online]

cam atat big grin

| User a răspuns:

Jocul meu preferat este fifa, acesta este counter strike.

| Vizitiul a răspuns:

Fifa (2006, 2008, celelalte mi se par a fi nereusite), Need For Speed Most Wanted, F.E.A.R, FarCry 2, Delta Force, Hitman Blood Money, Medal of honor airborne, Cal of Duty 4. Cam astea ar fi.

| blablablaa a răspuns:

Care sunt jocurile mele preferate si care sunt alea.laughing ma rog
Fifa 10
Pes 10
NBA 10
Prototype

Răspuns utilizator avertizat
| LionDen a răspuns:

Printre primele:Counter Strike, Warcraft 3(DOTA), World Of Warcraft, Starcraft 2, Aion, Lineage, Metin, 4story, Manager 2008/2009/2010, Call of Duty Modern Warfare 1 si 2, The godfather 1 si 2, Scarface, TOATA seria Grand Theft Auto(GTA), Sims 1, 2, 3, Singles 1 si 2, Nosferatu, Red Faction, James Bond 007 nightfire, call of duty 1, 2+patchurile, Medal Of Honor Alied Assault, Medal Of Honor Pacific Assault, Heroes Might of Magic 1-5, Tycoon Transporter(cel mai vechi joc din seria asta), Fifa de la 2002 pana la 2010, NBA de la 2006 la 2k10, Pro Evolution Soccer 2005-2010

| Vizitiul a răspuns:

Xxxxx xxxxxxxxx -Daca incepi o propozitie noua, primul cuvant din acea propozitie se scrie cu majuscula. Asta pentru a-ti da seama ca si eu pot critica felul tau de exprimare.

| DeeaPustoaica a răspuns:

Se vede ca nu ai auzit de PLEONAsM laughing

| rotaruia a răspuns:

Advent rising.

| nightcrawler441 a răspuns:

Counter Strike