| Vi1rus a întrebat:

ce antivirus e bun si sa nu consume multe resurse?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu folosesc Avast free si sunt multumit.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna!
Eu folosesc Norton Antivirus si e foarte bun, ti-l recomand!
Download: http://www.faravirusi.com/......-gratuita/ (6 luni GRATUIT)

| MariusSB a răspuns:

Salutare!

Pentru PC: Malwarebytes
Pentru telefon: eu prefer A.V.G.

Multa bafta!

| Jipa95 a răspuns:

Cel mai bun antivirus, free, vine de la mama Microsoft, (Security Essentials). Asta consuma cele mai putine resurse.
http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/security-essentials-download

| marin81 a răspuns:

Eu flosesc doar firewalul de la windows/ Cel putin eu nu am avut probleme

| BlackNinja a răspuns:

Eu folosesc Avast Free Antivirus si cred ca se descurca bine.

| mont a răspuns:

Poti incerca antivirusii cloud, nu sunt foarte buni, dar consumul de resurse e infim. Combinati cu un firewall si atentie pe internet e o solutie destul de ok daca nu ai date importante pe calculator.