| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, ce placa video dintre acestea 3 m-ar duce jocurile noi pe low?
Gtx560 TI Twin frozr III 320 bit
Asus gtx 560 TI
Amd Hd 7770

2 răspunsuri:
| manoah2000 a răspuns:

Mai întai sa imi spui ce procesor si placa dr baza ai ca sa iti spun ce se potriveste mai bine...

| Gabriel891 a răspuns:

Mai bine orienteazate spre un 750 Ti e un 300-350 de lei pe el olx. Pe cele pe care le-ai prezentat sunt destul de vechi. De exemplu 560 ti nu mai are driver suport de pe 8 aprilie anul acesta. Daca vrei ceva de la AMD cauta AMD HD 7970 e egala cu un 1050 ti, dar vezi ca are un TDP cam mare.