| yoa23na a întrebat:

Buna .........cine imi poate spune un site de incredere pentru a comanda un laptop second hand? multumesc

6 răspunsuri:
| Catalin970 a răspuns:

Okazii.ro tocmai.ro mercador.ro Avantajul acestora e ca poti vedea produsul si descrierea acestuia.In plus, te poti intelege cu vanzatorul pentru o predare personala si o testare a produsului.

| yoa23na explică (pentru Catalin970):

Multumesc.dar are un mare dezavantaj, nu are garantie.se poate lua teapa daca comand de la o firma?

Răspuns utilizator avertizat
| marculescumihai a răspuns:

Comanda de pe ebay de la cei cu calificativ 100% pozitiv daca vrei second-hand.Eu sincer iti recomand unul nou de pe siteuri de genu eMAG, evomag, pcgarage(eu personal nu am avut probleme cu site-urile astea)!

| Catalin970 a răspuns (pentru yoa23na):

Sunt multi vanzatori pe aceste site-uri care ofera produsul cu garantie si oricum... daca vrei second-hand nu prea poti avea pretentii la o garantie prea mare.

| yoa23na explică (pentru BiletulZilei):

Ok.multumesc