| Cojocaru_Vlad_2000_piiT a întrebat:

Bună, cine imi spune cum sa-mi setez telefonul ca să salveze parolele de la wifi.
Am o problema de fiecare dată când deconectez wifi-ul şi îl activez înapoi nu se conectează automat la reţeaua de wifi,
trebuie iar să pun parola.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Stergi contul anterior din memoria telefonului, dupa care deconectezi wi-fi.
Dupa 1 minut pornesti din nou wi-fi (dai cautare), iar cand iti cere conectarea cauta optiunea (setarea) de a memora parola. La unele telefoane acesta apare la dublu click pe campul de parola, uneori cand este deja conectata.