| SimoneGanu10 a întrebat:

Credeti ca de Black Friday vor fi reduceri mari la consolele de jocuri?

6 răspunsuri:
| Eddz a răspuns:

Cel mai probabil la fel ca in anii trecuti, undeva la 20-30%,sau daca ai noroc poate in jur de 40%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident, vor face reduceri din scumpirile de saptamana trecuta!

| Adrian926a a răspuns:

Xbox one o sa fie 600 lei

| MyNameis123 a răspuns:

Din ce stiu eu Xbox One o sa fie in jur la 600 lei, de PS4 nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul trecut Xbox One a fost 600 lei si PS4 900, probabil tot cam acesta va fi pretul.

| Eduard619 a răspuns:

Depinde acum de magazin si de reducerile pe care le fac nu ai certitudinea ca o sa fie nu stiu ce reducere acum nu ai decat sa astepti.
Dar reduceri o sa fie 100%