| Razvanelrazvii a întrebat:

Cum creez un site web pentru o firma?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu pHp și MySQL.

| Razvanelrazvii explică (pentru mihai69):

Tradu te rog. :3

| ywar a răspuns:

Inainte de a-l face iti trebuie domeniu pe care trebuie sa il cumperi. Fugi pe ROTDL si vezi care-i treaba... Bafta. Intentionez si eu sa imi fac si eu si sunt in faza de creatie asa ca... suntem colegi de suferinta happy

| CAGRappin a răspuns:

Nu cred ca stii ce inseamna sa faci un website! Dar iti raspund sa nu fiu nesimtit: Invata HTML si pHp! Raspuns simplu, de invatat...eu si acum invat, dar nu merita sa inveti decat daca vrei sa te faci Web Developer

| alexandrualind a răspuns:

Iti trebuie server adica sa platesti o suma de bani pe luna.

| untu a răspuns:

Uite la www.simplewebsite.com

| DincuOscar a răspuns:

Salut,
Iti las aici un articol care ar putea sa te ajute in a-ti crea o idee mai buna de principiile de care trebuie sa tii cont cand creezi un site web.
Poate te ajuta.

https://eltand.com/2023/11/27/site-web-profesional-11-principii-de-baza/