| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face ca sa primesc factura la curent pe email?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Se poate opta pentru factura electronica, dar trebuie sa-ti fac cont pe site-ul oficial al furnizorului (daca aceasta optiune este posibila).
Pe acel cont se gasesc toate operatiunile efectuate in legatura cu energia electrica (emitere factura, plata factura, etc)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. trebuie sa suni sau mai bine sa mergi la sediul lor. acolo trebuie sa spui cine este titularul contractului si sa soliciti trimiterea facturii electronice.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de furnizor. Eu sunt la DIGI si cu curentul si imi vine doar pe contul meu de pe pagina lor. Nu-mi vine pe e-mail.