| Yoyo222 a întrebat:

Cum pot sa imi instalez whatsapp pe laptop. Va rog ajutati-ma... am windows 7

2 răspunsuri:
| Puiu271 a răspuns:

Nu poti instala. Dar iti recomand ceva, intra pe webwhatsapp și o să iti apară o pagină unde trebuie să scanezi un cod, Întri pe telefon, iar acolo o să ai conectate PC/laptop iar cu telefonul scanezi codul de pe PC si imediat o să iti apară exact ce vezi pe telefon o să vezi și pe laptop.

| gabicoo a răspuns:

Știu cã Opera Browser oferă posibilitatea de a te conecta la whatsapp. Eu nu am încercat. Am auzit de la alții că merge. Așa că nu garantez.