| dannys a întrebat:

WhatsApp merge si pe laptop? Daca da, de unde il descarc si eu pe windows 10?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Sistemul de operare windows 10 nu se admite programul WhatsApp, dar se admite pe sistemele de operare Windows 8 si mai mare cu versiunile 32 si 64 biti si sistemul de operare MAC OS X10.9 si mai mare!

| Ωmega a răspuns:

E si un web client, WhatsApp Web insa din 2016 au lansat si pentru Windows si Mac

https://www.whatsapp.com/download/

| JakeXDD a răspuns:

BlueStack. E o aplicatie ce iti permite sa stai de pe orice aplicatia Android pe laptop. Ca sa fiu mai explicit: Orice aplicatie de pe telefon o folosesti pe laptop, ex. Pokemon Go, WhatsApp, SnapChat, etc...

| GaniBoiiiii a răspuns:

Bună! Presupun că tu dorești un "aspect" și caracteristici ca pe telefon, right? Atunci, îți recomand cu mare căldură aplicația BlueStacks, desigur, cu suport windows 10, care îți "simulează" un telefon în propiul calculator, adică, poți juca orice joc de pe telefon/program. Ai Google Play, YouTube, ca și cum ai "deține" un laptop-telefon/calculator-telefon, multă baftăwinking.