| Luci88 a întrebat:

Cum pot sterge toate mesajele de pe facebook odata, deci toate odata nu pe rand, Funda! sa raspunda dor cei care stiu!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Ca să ștergi toate mesajele deodată nu poți, așa este conceput facebook-ul în această privință, dar poți șterge o conversație în totalitate, sau doar parțial.Pentru asta dai click pe mesaje,aici îți vor apare toate,dar nu le poți șterge pe toate și atunci selectezi doar o conversație,dai click pe action,iar aici ai mai multe opțiuni printre care și cea de-a șterge mesajele, dai click pe această opțiune, iar aici, delete all, sau delete selected.Alegi prima variantă și așa ștergi o conversație, apoi pe celelalte, deci pe toate deodată nu poți.Cam atât.