| Razvanelrazvii a întrebat:

Cum pot sterge toate mesajele de pe facebook? Trebuie sa le sterg pe rand si sunt cam multe, le pot sterge pe toate odata?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din pacate, trebuie sa le stergi pe rand.

| MskDesign a răspuns:

Sterge-ti direct contul de facebook. Oricum nu foloseste la nimic.

| drogh a răspuns:

Da.
Procedezi astfel: intri pe contul tau de Facebook -> apesi pe casuta de mesaje -> ''Vezi toate mesajele''-> Apoi, iti va aparea in fata o anumita conversatie. In dreptul numelui persoanei respective se afla Mesaj Nou, Optiuni si un semn ce indica cautarea. Tu apasa pe Actiuni-> Stergere mesaje si nimic din ce a fost nu se va mai recupera.Asta a fost tot.
O zi buna!

| Max_David_1994 a răspuns:

Dai pe o conv. Apoi dai jos, jos, jos, pana ai 6 optiuni.
Dai pe stergere, si gata.

Funda te rog?