| Am3thist a întrebat:

Cum pot vedea cine mi-a vizitat pagina de Facebook? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns:

Să lămurim un lucru, nu există așa ceva, nici o aplicație de Facebook nu îți oferă acces la informații despre cine s-a uitat la pozele tale, cine te-a vizitat recent sau cine te hărțuiește folosind rețeaua socială. Din fericire. Aplicațiile care promit așa ceva nu fac decât să vă fure accesul la datele personale pentru a îi eticheta pe prietenii voștri în fotografii cum sunt cea de mai sus, scopul final fiind generarea de trafic pentru diverse pagini de Facebook.

2 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Din pacate aceasta optiune era in trend pe hi5 si pe Tagged. Momentan, pe Facebook nu exista asemenea setare.

| Bull4ever a răspuns:

In Facebook nu poti sa vezi cine ti-a vizitat profilu si nici n-o sa poti vedea vreodata.
Am inteles ca s-au facut oarecare descoperiri ca daca apesi f5 in pagina de profil iti apar ultimi vizitatori in casuta cu prieteni din profilu tau.
Dar am incercat si eu chestia asta si aceeasi prieteni imi apar constant.
Poti incerca si u, dar nu prea cred ca o sa-ti mearga.