| mariusyk08 a întrebat:

Servus!
Nu prea ma descurc pe facebook,chiar daca pare ciudat,dar asa e. Exista vreo posibilitate sa pot vedea cine mi-a vizitat pagina de profil? Adica nu daca a dat like sau altceva, ci doar daca a vizitat si atat.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Nu, nu exista.
Facebook lupta impotriva acestei practici.
Stiu ca si eu am cautat aceasta optiune si am dat de o declaratie prin care facebook tine la privacy-ul altora.
Cel mult daca ai un program care sa dea like-uri sau alte chestii de genul acesta, sa se inregistreze in vreun fel.

| PamyLove a răspuns:

Da, este o aplicatie, am avut-o si eu, si cand o sa dai pe ea bla bla, o sa iti apara la "Noutati" pozele celor care te-au vizitat si numele acestora, am sa incerc sa il caut, si am sa dau un edit!

| mariusyk08 explică (pentru PamyLove):

Va multumesc pentru raspunsuri!

multumesc pamy, astept happy :*