| Qwertuuiop a întrebat:

Buna dau funda! Deci nu stiu daca asta contează dar am un Samsung galaxi core prime si...am dat pe dezactivate google play (am avut niste probleme cu aplicatia) si mi a a sters si canalul de youtube si toti cei la care eram abonata si am zis sa l activez din nou ca eu nu stiam ca o sa se întâmple asta dar nu ma lasa sa deschid magazin play nici youtubeul si hangoustul si cum sa l insralez din nou daca nu pot inta la magazin play? Aaa si inca ceva pe la fiecare 30 min apar sus in bara semne de exclamare si cand apas pe ele scrie ca a esuat conectarea la google hangoust etc. Si ca hangous nu va rula decat daca il actualizez dar nu pot deschide magazin play cum fac?

1 răspuns:
| UnicornulFericit a răspuns:

Probabil doar te-ai deconectat de la canalul de YT cand ai dezactivat aplicatia. Restarteaza telefonul sau fa backup la date si da un reset din fabrica. Totul o sa fie ca inainte. Apoi, conecteaza-te pe Google cu contul tau.