| ioana_5848 a întrebat:

De ceva timp nu mai pot intra pe mes din cauza parolei(nu stiu daca a fost sparta sau blocata de cei de la yahoo). Problema e ca nu stiu nici raspunsurile la intrebarile de securitate deoarece contul mi l-a facut un prieten, acum cativa ani! Ma puteti ajuta cu un sfat? Macar sa imi recuperez contactele din lista pentru ca acolo aveam toate rudele si prietenii din strainatate cu care tineam legatura! sad Exista vreo modalitate de a-i contacta pe cei de la yahoo? Am mare nevoie de ajutorul vostru! Multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PaulaBaa a răspuns:

Pai probabil ti-a fost sparta parola. de blocat nu cred ca til blocheaza doar asa de buna voie... nu ai avut cumva in ultimul timp ceva cereri de prietenie de la din aia cu nume ciudate? [hackeri] ca si mie mi-a fost sparta parola tot de idioti din astia dar cam dupa o luna am incercat sa intru si merge din nou. app si de recuperat cu cred ca ai sanse straight face

| TaurFurios123 a răspuns:

Am eu un raspuns n-are nimic parola deci http://download.kappa.ro/action__file/id__5120 te sfatuiesc yati yahoo messenger 8 funda?