| Psycho777 a întrebat:

Buna dimineata TPU. As vrea sa stiu niste pareri daca as achizitiona telefonul Allview x2 xtreme care ruleaza Android 5.1, se poate face update automat la 6.0? Adica fara sa fie nevoie de "mici ajustati" care ar scoate telefonul din garantie?

1 răspuns:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Nu cred ca siar face singur. Deoarece tu la androidu actual care il ai.si toti care cumpara telefoanele. Noi. Din magazin. Vei observa. Va scrie si pe carticica lui din cutie. Ca. Ai androidul platit.licenta mai exact. Si daca schimbi. Pierzi aceea chestie. Eu am luat doua telefoane. Un Philips s398. Si un Huawei Y6ii. Si la amandoua scrie ca androidul este platit nu as recomanda sa-i faci la 6.0